SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Malenovice - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Malenovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. párek v rohlíku a točené pivo.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. V okolí se nachází Technické muzeum, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 61%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Čtěte také: Do ski areálu Malenovice se zajet určitě vyplatí

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C