SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Červenohorské sedlo

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Červenohorské sedlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 7 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. V areálu sídlí horská služba. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. bramboráčky či párek v rohlíku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus. Středisko sousedí s Klepáčov.

Jak tedy arál ohodnotit? Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 75%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Čtěte také: Červenohorské sedlo - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C