SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Údolí - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Horní Údolí! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu nachází dvojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. česnečku nebo bramboráčky. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Ludvíkov.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Areál je velice slušně vybaven. Kvalita zázemí je nadstandartní. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C