SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Zdobnice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Zdobnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází čtveřice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. smažák či zelňačku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Zřícenina hradu Žampach , který se nachází ve vzdálenosti 22km od areálu.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 69% prostě dát nemůžeme. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C