SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Partutovice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Partutovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 350m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Hustopeče nad Bečvou? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 72% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C