SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Nezdice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Nezdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší řízečky či kofolu.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Doporučujeme navštívit Zřícenina hradu Týřov

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 59% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C