SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Kocianka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte hamburger a česnečku. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Horní Bečva - Solisko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 78% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 8.7.

°C
°C
Sobota
9.7.2022

°C
°C
Neděle
10.7.2022

°C
°C
Pondělí
11.7.2022

°C
°C