SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Polevsko

Máte rádi zimní sporty? Přijeďte navštívit areál Polevsko a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku najdete jeden vlek. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány ob den. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší řízečky nebo párek v rohlíku. Středisko sousedí s Horní Podluží.

Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 56%.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 8.7.

°C
°C
Sobota
9.7.2022

°C
°C
Neděle
10.7.2022

°C
°C
Pondělí
11.7.2022

°C
°C