SKI AREÁL LUŽNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Bublava - velké zlepšení

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Bublava!

Zimní středisko Zdobnice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Zdobnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Troják - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Troják a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Nezdice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Nezdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Partutovice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Partutovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Svratka - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Svratka je pro vás to pravé.

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Do Česka se blíží zima. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. V čem jsou ale česká střediska horší než ty zahraniční?

Do ski areálu Horní Vltavice se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Horní Vltavice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Náprava - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Náprava.

Horní Údolí - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Horní Údolí!

Ski areál Červenohorské sedlo

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Červenohorské sedlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Malenovice - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Malenovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Zimní dovolená na horách se snadno může změnit v průšvih, stačí podcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete vědět jak se připravit? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Zimní středisko Potůčky

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Potůčky a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Mikulčin Vrch

Lyžujete rádi? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Pec pod Sněžkou ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Pec pod Sněžkou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Polevsko

Máte rádi zimní sporty? Přijeďte navštívit areál Polevsko a užijte si zimní radovánky naplno!

Potštát - lyžaři si přijdou na své

Navšivte s rodinou středisko Potštát.

Meziboří - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Meziboří je pro vás to pravé.

Zima v novém

Plánujete zimní dovolenou? Hledáte informace? Vyzkoušejte kvalitu od českých výrobců. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Není výjimkou, že česká firma nabízí svým zákazníkům dokonce tříletou záruku na své zboží, Ke kvalitě českých výrobků se v superlativech vyjadřují i nejlepší evropští sportovci, kteří českým firmám jejich výrobky často testují.

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Kocianka a užijte si zimní radovánky naplno!

Heroltice - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Heroltice.

Pecka - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Pecka.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 9.6.
déšť
19°C
14°C
Sobota
10.6.2023
lehké dešťové přeháňky
18°C
15°C
Neděle
11.6.2023
jasno
20°C
11°C
Pondělí
12.6.2023
částečně oblačno
17°C
7°C